Rozleťse Wiki

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:pokladnik

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
clenove:pokladnik [2013/12/09 18:19]
petak
clenove:pokladnik [2017/03/17 18:20] (aktuální)
brozkeff
Řádek 14: Řádek 14:
   - Členové mu poplatek mohou zaplatit v hotovosti na setkání, nebo poslat rovnou na náš Fio účet. V tom případě je potřeba u platby uvést do zprávy pro příjemce kdo platil a že se jedná roční poplatek (RP), např RP2013 Terezka Krásná.   - Členové mu poplatek mohou zaplatit v hotovosti na setkání, nebo poslat rovnou na náš Fio účet. V tom případě je potřeba u platby uvést do zprávy pro příjemce kdo platil a že se jedná roční poplatek (RP), např RP2013 Terezka Krásná.
   - Pokud členové zaplatí v hotovosti na setkání (či při jiné příležitosti) převede peníze na účet Pokladník sám. Opět uvede u platby, že se jedná o roční poplatek a za jakého člena.   - Pokud členové zaplatí v hotovosti na setkání (či při jiné příležitosti) převede peníze na účet Pokladník sám. Opět uvede u platby, že se jedná o roční poplatek a za jakého člena.
-  - Poplatky od hostujících skupin jsou placeny zpravidla rovnou na účet. Zase je potřeba platbu označit, kvůli identifikaci.+  - Poplatky od hostujících skupin jsou placeny zpravidla rovnou na účet. Zase je potřeba platbu označit, kvůli identifikaci. ​Správcům účtů jednotlivých skupin rozeslal Martin M. instrukce, lidi odjinud by měli používat navíc SPECIFICKÉ symboly podle následujícího klíče: 
 +    - 2 = Jesenicko 
 +    - 3 = Valašsko (Růžďka) 
 +    - 4 = Ostrava 
 +    - 5 = Olomouc 
 +    - 6 = Zlín (SMEČKA) 
 +    - 7 = HoBáK
   - Na konci února, dodá Jádru seznam členů a skupin, kteří za daný rok zaplatili a kteří ne.   - Na konci února, dodá Jádru seznam členů a skupin, kteří za daný rok zaplatili a kteří ne.
   - Na základě tohoto seznamu Jádro pořeší neplatiče (přes [[clenove:​broukr|Broukery]]),​ přesune "​neplatiče"​ do skupin [[cyclos:​dokumentace#​skupiny_uzivatelu|Dlužníků a Odpadlíků]].   - Na základě tohoto seznamu Jádro pořeší neplatiče (přes [[clenove:​broukr|Broukery]]),​ přesune "​neplatiče"​ do skupin [[cyclos:​dokumentace#​skupiny_uzivatelu|Dlužníků a Odpadlíků]].
clenove/pokladnik.1386609562.txt.gz · Poslední úprava: 2013/12/09 18:19 autor: petak