Rozleťse Wiki

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:odmeny_poplatky

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
clenove:odmeny_poplatky [2014/04/24 09:30]
petak [Poplatky]
clenove:odmeny_poplatky [2017/09/18 22:17]
alena.kohoutova
Řádek 14: Řádek 14:
  
  
-Poplatky se platí ​vždy až na výzvu [[clenove:​pokladnik|Pokladníka]] případně [[clenove:​broukr|Broukera]]. Nejdříve se platí poplatek v korunách. Nejlépe převodem na náš transparentní Fio účet 2300348032/​2010 [[https://​www.fio.cz/​scgi-bin/​hermes/​dz-transparent.cgi?​ID_ucet=2300348032]]. ​Druhou možností je zaplatit jej osobně Pokladníkovi na lednovém nebo únorovém setkání, pokud tam Pokladník bude. Případně se můžete s Pokladníkem domluvit jinak. ​Při platbě na účet uveď prosím do poznámky že se jedná o roční poplatek, rok a kdo to posílá např: "​RP2013 Tamara Fajna"​. +Poplatky se platí na výzvu ​v týdeníku, připomíná je [[clenove:​pokladnik|Pokladník]] případně [[clenove:​broukr|Brouker]]. Nejdříve se platí poplatek v korunách ​do konce února daného roku. Nejlépe převodem
-Poplatek v brcích se 1.4. automaticky strhává všem členům a převádí se na [[clenove:​systemovy_ucet|systémový účet]].+  * na náš transparentní Fio účet 2300348032/​2010 [[https://​www.fio.cz/​scgi-bin/​hermes/​dz-transparent.cgi?​ID_ucet=2300348032]]. ​ 
 +  * Při platbě na účet uveď prosím do poznámky že se jedná o roční poplatek, rok a kdo to posílá např: "​RP2013 Tamara Fajna"
 +  * Ideálně zadej i variabilní symbol - číslo člena, které je dohledatelné přes Cyclos: ''​Hledat -> Členové -> (zadat své jméno a zobrazit si takto profil) -> (podívat se do adresy nahoře)''​. Číslo je vidět na konci adresy ''/​cyclos/​do/​member/​profile?​memberId=XX''​. 
 + 
 +Druhou možností je zaplatit jej osobně Pokladníkovi na lednovém nebo únorovém setkání, pokud tam Pokladník bude. Případně se můžete s Pokladníkem domluvit jinak.  
 +Poplatek v brcích se 1.4. automaticky strhává všem Členům a převádí se na [[clenove:​systemovy_ucet|systémový účet]].
  
  
Řádek 22: Řádek 27:
  
 Zpravidla koncem roku nebo začátkem nového roku se vám ozve náš [[clenove:​pokladnik|Pokladník]] s žádostí o zaplacení poplatku za vaše aktivní členy. Současně vám předá pokyny jakým způsobem a do kdy je potřeba poplatek zaplatit. Každopádně potřebujeme,​ aby jste platili za všechny členy najednou. Způsob jakým si poplatek mezi sebou vyberete je na vás. Zejména v případě, pokud by se neplatil poplatek jednou platbou, ale platbami několika, je nutné uvádět správný specifický symbol určený pro vaši skupinu, abychom podle něj mohli platby filtrovat. Zpravidla koncem roku nebo začátkem nového roku se vám ozve náš [[clenove:​pokladnik|Pokladník]] s žádostí o zaplacení poplatku za vaše aktivní členy. Současně vám předá pokyny jakým způsobem a do kdy je potřeba poplatek zaplatit. Každopádně potřebujeme,​ aby jste platili za všechny členy najednou. Způsob jakým si poplatek mezi sebou vyberete je na vás. Zejména v případě, pokud by se neplatil poplatek jednou platbou, ale platbami několika, je nutné uvádět správný specifický symbol určený pro vaši skupinu, abychom podle něj mohli platby filtrovat.
-====== Výše odměn a poplatků 2013======+ 
 +SPECIFICKÉ symboly pro skupiny mimo Brno jsou: 
 + 
 +  *     ​2 ​Jesenicko 
 +  *     ​3 ​Valašsko (Růžďka) 
 +  *     4 = Ostrava 
 +  *     5 = Olomouc 
 +  *     6 = Zlín (SMEČKA) 
 +  *     7 = HoBáK 
 + 
 + 
 +==== Výše odměn a poplatků 2013====
  
 Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků. Dobrovolně může člen přispět např. 100 korunami, štědrost netrestáme,​ pokud se nám tím jednou nashromáždí nějaké další prostředky,​ lze je využít např. pro rozvoj jiných LETS skupin nebo propagaci nebo právníka kdyby se něco muselo začít řešit s úřady ;) Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků. Dobrovolně může člen přispět např. 100 korunami, štědrost netrestáme,​ pokud se nám tím jednou nashromáždí nějaké další prostředky,​ lze je využít např. pro rozvoj jiných LETS skupin nebo propagaci nebo právníka kdyby se něco muselo začít řešit s úřady ;)
Řádek 35: Řádek 51:
 |[[clenove:​administrativa|Administrtiva]] ​               |  ??? brků/​rok ​            | |[[clenove:​administrativa|Administrtiva]] ​               |  ??? brků/​rok ​            |
  
-====== Výše odměn a poplatků 2014======+==== Výše odměn a poplatků 2014====
  
 Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků. Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků.
Řádek 49: Řádek 65:
  
  
 +==== Výše odměn a poplatků 2015====
 +
 +Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků.
 +
 +
 +==== Výše odměn a poplatků 2016====
 +
 +Roční poplatek pro člena je 50Kč a 50 brků.
clenove/odmeny_poplatky.txt · Poslední úprava: 2017/09/18 22:17 autor: alena.kohoutova