Uživatelské nástroje

Toto je starší verze dokumentu!


Zápis ze schůze jádra/brokerů 8.3.2017

Účast Brozkeff, Patka (u Brozkeffa doma), Keya online via Skype

+ další člen a potenciální budoucí broker, Alena

Rozhodnutí o odměnách

  • návrh oceňovat pravidelně členy jádra , návrh 50 brk/m?
  • letos se nestihlo hlasovat o odměnách jako loni a td
  • na systémovém účtu jsou přebytky, stejně potčřeba přerozdlit
  • nemá smysl dělit brokery a jádro, stejně to jsou stejní lidi: stačí když vyhážeme brokery co nic nedělají, schůze nedělají, týdeníky neposílají… pokud takový někdo je. Brokeři budou rovnat se jádro, účastnit se schůzí, střídat se v štafetě týdeníků a setkání… a dostávat v 2017 automaticky 50brk/měsíčně ze systémového účtu. LEtos na to je, příští rok se to musí znovu domluvit podle počtu brokerů a aktivních členů aby to vycházelo. Smysl je aby na systémovém účtu se nehromadily brky, a zůstávalo tam jen trochu na krytí menších dluhů odcházejících členů.
  • Do emailu týdeníku napsat o tomto rozhodnutí s odkazem na zápis, s možností na komentování / závěžné připomínky, pokud nebudou zásadní připomínky tak to takihle od dubna začne běžet.

Štafeta týdeníky a organizace setkání

  • Květen červen - brozkeff viz lednový zápis
  • Červenec srpen - střídačka, koordinátor kdo to bude hlídat ale sdílená tabulka kde se na každý týden napíše někdo kdo se toho ujme
  • září říjen - Keya

Setkání březen

Je domluvená Lenka Janoušková na prezentaci anglické komunitzy

Další možnost je na další setkání se registrovat na Promítej i ty a na setkáních promítat nějaké zajímnavé relevantní dokumenty.

Vizuální identita - reminder

Od ledna se nic nestalo, připomenuto Patce ať to

Poplatky

Patka bude v týdenících do konce března připomínat zaplacení, zároveň brokeři můžou tohle své členy upomínat jinými způsoby např hromadnou zprávou členům přes cyclos nebo individuálními maily.

Keya se zítra domluví s PETA K jak v minulých letech evidoval zaplacení členskcýh příspěvků na transparentní účet, pokud to má vb google tabulce tak ať ji nasdílí jinak Keya zaurguje Brozkeffa ať udělá novou google tabulku s exportem všech členů i dlužníků v cyclosu a do ní se pak bude moct párovat gto kdo zaplatil. Na začátku dubna se provede spárování plateb a neplatičům se pošle upomínka.

Další schůze

středa 26.4.2017 20.00, poslat na rozletse-broker mailing list, místo se domluví později