Rozleťse Wiki v2023

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu4

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:jadro:8.3.2017_zapis_ze_schuzky_jadra

Toto je starší verze dokumentu!


Zápis ze schůze jádra/brokerů 8.3.2017

Účast Brozkeff, Patka (u Brozkeffa doma), Keya online via Skype

+ další člen a potenciální budoucí broker, Alena

Rozhodnutí o odměnách

  • návrh oceňovat pravidelně členy jádra , návrh 50 brk/m?
  • letos se nestihlo hlasovat o odměnách jako loni a td
  • na systémovém účtu jsou přebytky, stejně potčřeba přerozdlit
  • nemá smysl dělit brokery a jádro, stejně to jsou stejní lidi: stačí když vyhážeme brokery co nic nedělají, schůze nedělají, týdeníky neposílají… pokud takový někdo je. Brokeři budou rovnat se jádro, účastnit se schůzí, střídat se v štafetě týdeníků a setkání… a dostávat v 2017 automaticky 50brk/měsíčně ze systémového účtu. LEtos na to je, příští rok se to musí znovu domluvit podle počtu brokerů a aktivních členů aby to vycházelo. Smysl je aby na systémovém účtu se nehromadily brky, a zůstávalo tam jen trochu na krytí menších dluhů odcházejících členů.
  • Do emailu týdeníku napsat o tomto rozhodnutí s odkazem na zápis, s možností na komentování / závěžné připomínky, pokud nebudou zásadní připomínky tak to takihle od dubna začne běžet.

Setkání v létě

KVěten červen - brozkeff viz lednový zápis Červenec srpen - střídačka, koordinátor kdo to bude hlídat ale sdílená tabulka kde se na každý týden napíše někdo kdo se toho ujme

Setkání březen

Je domluvená Lenka Janoušková na prezentaci anglické komunitzy

Další možnost je na další setkání se registrovat na Promítej i ty a na setkáních promítat nějaké zajímnavé relevantní dokumenty.

Vizuální identita - reminder

Od ledna se nic nestalo, připomenuto Patce ať to

Poplatky

Patka bude v týdenících do konce března připomínat zaplacení, zároveň brokeři můžou tohle své členy upomínat jinými způsoby např hromadnou zprávou členům přes cyclos nebo individuálními maily.

Keya se zítra domluví s PETA K jak v minulých letech evidoval zaplacení členskcýh příspěvků na transparentní účet, pokud to má vb google tabulce tak ať ji nasdílí jinak Keya zaurguje Brozkeffa ať udělá novou google tabulku s exportem všech členů i dlužníků v cyclosu a do ní se pak bude moct párovat gto kdo zaplatil. Na začátku dubna se provede spárování plateb a neplatičům se pošle upomínka.

Další schůze

středa 26.4.2017 20.00, poslat na rozletse-broker mailing list, místo se domluví později

clenove/jadro/8.3.2017_zapis_ze_schuzky_jadra.1489003574.txt.gz · Poslední úprava: 2023/05/25 14:02 (upraveno mimo DokuWiki)