Rozleťse Wiki v2023

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu4

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:jadro:2.8.2017_zapis_ze_schuzky_jadra

Zápis ze schůze jádra 2.8.2017

  • Účast: Brozkeff, Gao, Patka, po Skype Keya
  • Zápis: Brozkeff

Zjistit co se stalo se zápisem z 27.6.

jednalo se o pusisince a navigaci, zápis má možná Alena

ad navigace

Dominika předala Patce navigaci s tím že Brozkeff zkusí se na ni podívat a zprovoznit. Pokud bny navigace fungovala tak si ji Dominika vezme. Krabice neobsahuje jinou nabíječku do než do zapalovače v autě, MM musé najít jiný adaptér.

grafická značka

brozkeff ani gaova žena nic neudělali, zkusíme ještě jednu šanci. Mailing a výzva na setkání taky bez reakce.

členové po terce

papír si minulevzala Alena, rozposlala kdo koho má

platby v Kč

už v únoru se domlouvalo ať PETA_K pošle tabulku kdo zaplatil. Brozkeff vzal html transparentního účtu dal tabulku do excelu do druhého listu vedle exportu aktuálního seznamu členů a brokerů z Cyclosu. Alenu požádáme jestli by platby z Fia doplnila do listu seznamu členů z cyclosu. XLS posílá Brozkeff na mailing list.

další setkání členů

Čechovi nabídli prostor v sobotu 26.8 u nich ve Střelicích (sobota jelikož to je mimo centrum). Pošlou Patce instrukce jak se tam dostat, rozešle to pak v letním čtrnáctideníku.

členka Anička Vašíčková

není teď v brně, ptala se jestli lze pozastavit účet. nechce to rušit aby to pak musela znovu zakládat

Pokud bude v dlužnících tak se jí nebude strhávat poplatek, do poznámky při přesunu se napíše důvod ať ji po čase zase můžeme vrátit. Provedeno

cache na Moraváku ve zdravce

nemáme zpětnou vazbu kdo to použil atd. Připomínat členům, napsat info do wiki, opakovat.

republikové inzeráty

dopsat do wiki způsob jak se to dělá. Patka založila virtuálního člena „republikalets“ a pod tímto členem tam vkládá inzeráty co jí přijdou do mailu, jak se domluvilo na replublikovém sletu. Když to někdo využije musí se lidi bilaterálně domluvit na odměně, nelze použít brky protože každý je z jiného systému a měny nenjsou konvertibilní. Připomínat členům jak na to v týdenících (vložit do šablony?)

Problém s doménou rozletse.cz

Doménu vlastní V.Šabacký nemá ale ani přístup do administrace domény a DNS záznamů. Ty má asi Jirka Havíř, ale ten se na opakované výzvy Brozkeffa vůbec neozval. Problém je že IPv6 záznamy míří na špatnou adresu a tím pádem selhává (a) regenerování Lets encrypt certifikátů na sekundární domény pro mailserver atd., protože veritfikace už jede přes IPv6, a asi web vůbec nepojede těm co mají IPv6 pokud se jim nepokusí prohlížeč udělat fallback na IPv4. Brozkeff zatelefonuje Jirkovi ať mu dá přístupy k doméně i DNS.

aktualizace webu rozletse.cz

běží už dlouho na joomle, před časem brozkeff dělal major update a nějak opravil funkcionalitu aby to dál jelo. Brozkeff dá gaovi přístupová práva aby tam mohl dělat aktualizace obsahu.

další rozesílání týdeníků

Patka je super akční a „jede dokud je to potřeba“. Dotaz gao jestli to je trvale udržitelný. Jede i teď červenec srpen i když jsme se původně domlouvali že to bude nějak sdílené. Dělá to jen v režimu 14denník.

Září říjen by měla posílat týdeníky Keya, počítá s tím ale upozporŃuje že nemá kapacitu navštěvovat a organizaovat setkání. Je třeba to delegovat na někoho, může to na někoho přehodit. Říjen už je vhodné domluvit DC67. Keya domluví na říjen listopad prosinec, ale nezúčastnila by se toho. Musí ale domluvit někoho jiného kdo tam přijde / udělá program, přebere klíče. Keya ale musí myslet na to někoho dokopat.

Listopad prosinec: Gao

další schůze jádra

pondělí 4.9.2017 20.15 zatím u Patky, pokud by nemohla dá vědět. Brozkeff pošle info mailem na brokery.

clenove/jadro/2.8.2017_zapis_ze_schuzky_jadra.txt · Poslední úprava: 2023/05/25 14:01 autor: 127.0.0.1