Uživatelské nástroje

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
clenove:discord [2022/08/05 12:10]
brozkeff [Jak Discord používat]
clenove:discord [2022/08/08 22:48] (aktuální)
brozkeff [Jak na diskusní platformu Discord]
Řádek 2: Řádek 2:
  
 <WRAP center round info 60%> <WRAP center round info 60%>
-Od dubna 2022 testujeme nový komunikační kanál Discord.+Od dubna 2022 začínáme používat komunikační kanál Discord. 16.6.2022 se u Gaa v Křtinách rozhodlo, že jej budeme chtít nasadit jako hlavní způsob pro sdílení nabídek a poptávek, místo Cyclosu či Facebooku. Od konce roku 2022 by měl být po ukončení fungování dosavadního Cyclosu být jedinou platformou pro sdílení inzerátů (nabídek a poptávek).
 </WRAP> </WRAP>
  
Řádek 37: Řádek 37:
  
 Vlevo nahoře je možné se přepnout do režimu **soukromých zpráv** a psát soukromé zprávy ostatním členům, co nikdo jiný nevidí. Zprávy druhému hned přijdou do mobilní aplikace a lze si tak v reálném čase normálně psát tak jako SMSkama, na Messengeru apod. Vlevo nahoře je možné se přepnout do režimu **soukromých zpráv** a psát soukromé zprávy ostatním členům, co nikdo jiný nevidí. Zprávy druhému hned přijdou do mobilní aplikace a lze si tak v reálném čase normálně psát tak jako SMSkama, na Messengeru apod.
 +
 +==== Omezení Discordu ====
 +
 +Discord neumí zúčtovat transakce, posílat platby a držet stavy účtů členů. Proto pro tyto funkce zatím používáme Cyclos. Ten je výborný na evidenci účtů a posílání plateb, ale není moc dobrý na efektivní posílání nabídek a poptávek. Na přelomu roku 2022-2023 plánujeme současný Cyclos opustit a buď přejít na novější verzi Cyclos4, nebo na jinou platformu, pokud do té doby najdeme lepší řešení.