Rozleťse Wiki

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:cyclos

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
clenove:cyclos [2014/11/05 18:49]
brozkeff
clenove:cyclos [2014/11/05 18:52]
brozkeff
Řádek 11: Řádek 11:
 V případě zájmu jiných skupin se zapojit platí rámcově následující:​ V případě zájmu jiných skupin se zapojit platí rámcově následující:​
 Pokud má Martin (ajťák) čas, může skupinu vytvořit. Je možné jeho jednorázovou práci s nastavováním systému pro novou skupinu ocenit posláním příspěvku na transparentní účet Rozleťse s vhodnmou zprávou pro příjemce. Pokud má Martin (ajťák) čas, může skupinu vytvořit. Je možné jeho jednorázovou práci s nastavováním systému pro novou skupinu ocenit posláním příspěvku na transparentní účet Rozleťse s vhodnmou zprávou pro příjemce.
-Pokud se blíží konec roku, tak do konce roku může skupina fungovat "​free",​ k novému roku by měla nahlásit počet aktivních členů a poslat na transparentní účet Rozleťse po 50 korunách na člena, jako podíl na provoz serveru. Stejnou částku platí i členové v Rozleťse. Dobrovolně je možné poslat i 100 Kč na člena. Správce cyclosu nebo pokladník určí Specifický symbol pro danou skupinu + co psát do zpráv pro příjemce. Je možné platit jednotlivě i za celou skupinu. V průběhu roku se pro jednoduchost nově příchozí členové neřeší, další sčítání lidu je zase za rok.+Pokud se blíží konec roku, tak do konce roku může skupina fungovat "​free",​ k novému roku by měla nahlásit počet aktivních členů a poslat na transparentní účet Rozleťse po 50 korunách na člena, jako podíl na provoz serveru. Stejnou částku platí i členové v Rozleťse. Dobrovolně je možné poslat i 100 Kč na člena. Správce cyclosu nebo pokladník určí Specifický symbol pro danou skupinu + co psát do zpráv pro příjemce. Je možné platit jednotlivě i za celou skupinu, ale preferované je zaplatit ​za celou skupinu. V průběhu roku se pro jednoduchost nově příchozí členové neřeší, další sčítání lidu je zase za rok. 
 +Více info [[clenove:​odmeny_poplatky#​jak_platit_poplatky|tady]]
  
clenove/cyclos.txt · Poslední úprava: 2015/11/25 16:12 autor: brozkeff