Rozleťse Wiki v2023

Návody, postupy a technická dokumentace k RozLETSe a Cyclosu4

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


clenove:broukr:postup_prijimani_clena

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revizePředchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verzeObě strany příští revize
clenove:broukr:postup_prijimani_clena [2013/12/09 16:27] – [Druhá schůzka] petakclenove:broukr:postup_prijimani_clena [2013/12/09 16:45] – [3. Druhá schůzka] petak
Řádek 35: Řádek 35:
   * Jak oceňovat - poradí, jak zvolit cenu za své služby, výrobky a jak pozná, že nabízená cena ostatních je přiměřená.   * Jak oceňovat - poradí, jak zvolit cenu za své služby, výrobky a jak pozná, že nabízená cena ostatních je přiměřená.
  
-Domluví si další schůzku za 3 měsíce. Po tu dobu na něj bude Brouker dohlížet, aktivně mu radit a doporučovat. Kontrolovat jeho inzeráty a pohyb na jeho účtu a případný potíže se členem řešit.+Domluví si další schůzku za 3 měsíce. Po tu dobu na něj bude Brouker dohlížet, aktivně mu radit a doporučovat. Kontrolovat jeho inzeráty a pohyb na jeho účtu a bude s ním řešit všechny problémy.
  
 ==== 3. Druhá schůzka ==== ==== 3. Druhá schůzka ====
  
-Po třech měsíchích+Po třech měsíchích [[clenove:broukr|Brouker]] kontaktuje člena a domluví si setkání (může být na členském setkání). Tam zjistí jaké má problémy, připomínky... zdali chce dál zůstat našim členem. Pokud člen zjistí, že už nechce být dál členem, je potřeba aby vyrovnal svůj závazek vůči skpině (pokud nějaký má). Pokud je v plusu tak by měl něco od členů skupiny nakoupit, naopak, pokud je v záporu tak jej vyrovnat. Brouker tedy informuje Jádro aby přesunuly novýho člena do Dlužníku (odkaz) nebo Odpadlíků (odkaz). 
 +Pokud člne ve skupině chce zůstat, pošle Brouker informaci Jádru a to vydá pokyn Pokladníkovi aby Broukrovi převedl 50 brků na jeho účet.
  
  
Řádek 49: Řádek 50:
  
  
-==== Graficky: ====+ 
 +==== 4. Grafické schéma ====
    
 {{ :clenove:broukr:prijem_clenanew.jpg?direct |}} {{ :clenove:broukr:prijem_clenanew.jpg?direct |}}
  
  
clenove/broukr/postup_prijimani_clena.txt · Poslední úprava: 2023/05/25 14:01 autor: 127.0.0.1